Görme engelliler rumo ile captch’dan kurtulun

Bazı web siteleri güvenlik ve otomatik kayıtları iyileştirilmesi için bot (robot) girişini kısıtlamak için captcha görüntü doğrulama kullanırlar. Ama bazen bu captcha kodları insanlar tarafından bile okunması zor hale gelir ve daha fazla zaman alıcı haline gelir. Sinir bozucu can sıkıcı ve çözmek bazen imkansız olabilir.

Gorme engelliler rumo ile captch'dan kurtulun

Rumola sitesi, captcha doğrulamasını atlar ve otomatik web sitelerinde captcha kodları çözer, doldurur . Karmaşık captcha’ları olan üç farklı web sitelerinde denedim ve daima çalıştı.

Bazı web siteleri botlar için insanların çözmesini zor hale getiren recaptcha teknolojisini kullanmaya başladı. Çoğu web siteleri hala eski can sıkıcı captcha olanları kullanırlar. Bu nedenle bu aracı hala çok işe yarar vaziyettedir.

Biz tek bir sorun var. Daha fazla captcha olsun isterseniz satın almanız gerekmektedir. Rumolayı yüzlerce, binlerce kullanıcı kullanmaktadır. Alıştıktan sonar çok düşük ücret karşılığında satılan captcha çözücüye verilen ücretten çekinmezsiniz. Kör ve görme engelli kullanıcılar için çok yararlı olabilir.

Firefox için: rumola bypass captcha
Chrome için: rumola bypass captcha

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir