Concertwith.me canlı müzik dinleyin

Concertwith.me müzik severler için kişiselleştirilmiş öneriler sunarak konser için sosyal medya veri ve müzik akışı tercihlerini kullanan benzersiz bir canlı müzik arama hizmetidir. https://hello.concertwith.me facebook, deezer, twitter, spotify, last.fm, soundcloud, beatsmusic, rdıo, rhapsody, grooveshark, itunes, shazam ve vkontakte tercihleri kombinasyonları yoluyla çalışır.

Sevdiğiniz müzik gruplarını izlemek için ön sıra biletlerini ellerini almak için şans veren online iyi bir hizmettir.

Sosyal medya alışkanlıklarına göre derinlemesine tavsiyeler verir. Kullanıcıların kendi konser aramaları detaya gösterileri, ilgili olayların yakalama, öğrendiklerimiz ve çok daha fazlası için arkadaşlarınızı davet sağlayan bir platform olarak hizmet vermektedir.

Sloganı, “sadece tek bir tıklamayla mükemmel bir konser bulmak”.

Concertwith.me dört farklı dilde mevcuttur ve dünyada 3.000 şehirde 7.000 sanatçıların 99.260 üzerinde olaylar için veri tutar.

Concertwith.me sosyal medya verilerini ve akış tercihlerini araştırarak loka müzik hayranları bağlamak için kurulmuştur.

Dilerseniz concertwith.me notifications eklentisi ile chrome tarayıcıda canlı müziklere ulaşabilirsiniz.

Concertwith.me, (bilet satın alma sürecinde) kullanımı kolay ücretsiz bir kaynak. İyi müzik arama servislerinden biri olduğunu düşünüyorum. Sorunsuz bir zaman kazanma ve para tasarrufu, size canlı müzik harika bir deneyim sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir