Routerpasswords ile modem şifresini bulun

Eğer yönlendirici-router oturum şifre hatırlamıyorsanız internette varsayılan parolayı arama veya şifre bulmak için bir çok program kullanabilirsiniz. Bu makalede, internette yönlendirici varsayılan şifresini bulabileceğiniz online site adresi vereceğiz. Yönlendirici şifresini router password kracker adlı ücretsiz bir program kullanarak yönlendirici için şifrenizi keşfedeceksiniz.

Routerpasswords ile modem sifresini bulun

Router’ın varsayılan şifresini bulmak için en basit yolu, çeşitli marka ve yönlendiriciler modelleri varsayılan şifreleri ile bir veritabanı içeren yönlendirici şifreleri kullanıyor.

Routerpasswords adlı siteye router-yönlendirici üretici adını yazın ve find password butonuna tıklayın. Bunu yaparken kullanıcı adı ve şifre ile seçilen üretici yönlendiriciler modellerin listesini gösterir. Yönlendiricinizin modeli listede yoksa, diğer modeller için şifre kullanmayı deneyin.

Yukarıdaki yöntem sorununuzu çözmezse size router modeli bulamazsanız var ya da yönlendirici şifresini değiştirilmişse ikinci yönlendirici şifre kurtarma yöntemi kullanmayı deneyin. Bu yöntemde yönlendirici şifresini router password kracker test ortamında kullanarak yönlendirici şifre kurtarmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır.

Siteye buradan; http://www.routerpasswords.com ulaşın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir