Online Beyaz Tahta Kullanın

Deekit.com basit şekilde tasarlanmış online hizmettir. Uzaktan arkadaşlarınız, veya müşterilerle yeni fikirler, kavramlar paylaşmak için size sınırsız bir tuval sunuyor. Eski Skype mühendis ve yönetici bir grup tarafından geliştirilmiştir. Deekit e-postaları ve rutin belgelerinizi kaynaklanan karışık ortamdan sizi kurtaracaktır.

Online Beyaz Tahta Kullanın

Deekit.com bir tasarımcı, geliştirici, öğretmen ya da işadamı olun ve yeni fikirler oluşturmak için harika bir alan sunuyor. Gerçek zamanlı uzaktan katılımcılarla toplantılar sırasında bir beyaz tahta olarak çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oyun oynamak için kullanabilirsiniz. Karmaşık sorun, problem ya da iş akışınızı uzaktan çok rahatlıkla insanlara uzaktan çizip aktarabilirsiniz. Deekit, kavram yeni fikirler geliştirmek için takım arkadaşları, arkadaşlar veya müşterilerle işbirliği için çok basit ve etkili bir yoldur.

Fikirleri paylaşmak, almak ve kesinlikle zamandan tasarruf verimliliği artırmak ve fikirlerinizi güçlendirecek diğer katılımcılardan gelen girdileri eklemek için harika bir beyaz tahta işini görürü. Bu küçük mucize işinizi kolaylaştırmak olabileceğini düşünüyorum. Kesinlikle bir deneyin derim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir