WhatsAppı chromeda kullanın

Bir kaç ay önce WhatsApp duyurmuştu. WhatsApp için resmi chrome uygulaması chrome tarayıcısı yoluyla WhatsApp hesabınızı kullanabilirsiniz. Bu tabii ki popüler Google Chrome tarayıcı için çok iyi ama diğer bazı web tarayıcıları için bu yol gözükmüyor. Artık masaüstü bilgisayarınıza (laptop,tablet) WhatsApp üçüncü taraf WhatsApp Masaüstü İstemcisi yükleyebilirsiniz.

WhatsAppı chromeda kullanın

WhatsApp masaüstü istemcisi yüklendikten sonra, bunu başlatabilir ve telefonunuzdan WhatsApp mobil uygulaması aracılığıyla QR kodunu taraması gösterip otomatik bir şekilde olacaktır. Bu QR kodunu taramak için, WhatsApp mobil uygulaması menüsünü açın ve QR code tarayıcı başlatmak için oradan WhatsApp Web seçebilirsiniz.

En kısa sürede QR code taranır olarak, WhatsApp masaüstü istemcisi WhatsApp hesabınızı yükler ve size kişilerle sohbet etmelerini sağlar. Sen WhatsApp mobil uygulaması üzerinde yapabileceği her şeyi yapabilir. Hatta Windows (ve diğer işletim sistemlerinde eşdeğer yerlerde) bildirim alanında bildirimleri alabilirsiniz.

Whatsapp-desktopy bir çok işletim sistemi platformunda kullanabilirsiniz.

Kaynak: imod.co.za

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir