Freemy browser sınırsız vpn

Bu internet çağında insanlar birçok nedenden dolayı internette anonim olmak istiyorlar. Anonim olmak için yollarından biride internet üzerinden ip adresinizi gizleme ya da daha doğrusu bir proxy sunucusu kullanarak gerçek ip adresinizi maskeleme gereğidir. Bir vpn proxy sunucusu kullanarak belki o zaman herhangi bir nedenle ip adresinizi gizlemek istiyorsanız en iyi işlemlerden biridir. Eğer bir firefox ve chrome kullanıcısıysanız eğer diğerleri arasında freemybrowser gibi birçok ücretsiz vpn sunucusu seçenekleri olsa da tamamen ücretsiz bir vpn Proxy hizmetidir.

FreeMyBrowser bir tarayıcı uzantısı aracılığıyla firefox ve chrome kullanıcıları için kullanılabilir bir vpn vekil hizmetidir. Tarayıcı uzantısı kurduktan sonra, e-posta adresinizi kullanarak kayıt olmanız gerekmektedir. En kısa sürede kayıt tamamlanır tamamlanmaz, eklenti aktif olur ve rastgele seçilen vpn sunucusu üzerinden bağlanmış olursunuz.

 

Vpn vekil değiştirmek için araç çubuğundaki FreeMyBrowser simgesine tıklayabilirsiniz. Almanya, Kanada, Lüksemburg, Singapur, İsviçre, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık – vpn sunucuları kullanarak yapabilirsiniz.

Bu uzantı size ip adresi gizleme ve şifreli bağlantı gibi temel vpn özellikleri sağlar olsa bile, tam bir vpn sunucusu hizmeti olmadığını bilmelisiniz.

Freemybrowser firefox için buradan indirebilirsiniz.

Freemybrowser chrome için buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir