Lifeontwitter.com ile twitter en iyi arkadaşınızı öğrenin

Lifeontwitter.com twitter hesabında istatistiklerin bir dizi ile üretilen güzel bir infographic almak için basit bir online web sitesidir. Servis istatistikleri açısından sınırlayıcı olması amaçlanmamıştır. Diğer hizmetleri zaten Twitter’da kendisi zaten az yapmaktadır. LifeOnTwitter belki sosyal ağ aksine kişilik ve nasıl twitteri kullanma hakkında sizi aydınlatacak göstergeleri verir. Sonuçların grafik sunumu şeklinde verir.

Lifeontwitter.com_ile_twitter_en_iyi_arkadasınızı_ogrenin

 

Twitter kimlik bilgileriyle giriş yaptıktan sonra, LifeOnTwitter flash sürede size mümkün olacak tek bir sayfa halinde tüm sonuçları gösterecektir. LifeOnTwitter hesabınızdan son 1000 tweets üzerine analizini temel baz almaktadır. LifeOnTwitter ilk tivitleriniz ya da en sık kullandığınız tivit ifadeler gösterecektir. En iyi arkadaşlar, her zaman çok ilginç takipçilerinin sayısının oranı ve takip hesapların sayısını vermektedir.

Web sitesi sonra Twitter’da alışkanlıklarınızı zamanlama gösterir. Bu haftanın günleri en tweetleri. Sonraki tweetler veya etkileyenler en çok kullanılan hashtag vardır. Yani en çok retweet hesapları karşınızda belirir.Son göstergesi, aynı zamanda ilginç, en popüler tweetler ve en takipçileri için toplumda sık halde olan retweeted veya yapılmış mesajlar vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir