Android telefonda ana ekran ve kısayollar otomatik değişsin

Son zamanlarda google play store uygulamaların çok ilgi çekici hizmetten bahsetmek istiyorum.Çok zarif ana ekran başlatıcısı ve ilginç bir program.Anasayfada simgeleri değiştirmek ve arama şartlara göre ana ekran görüntüsü değişiyor.
Programın sayfası:

http://www.androidhere.net/everythingme-launcher-download-apk-latest

Ekrana widget’ler, klasörleri ve diğer öğeleri ekleyin.Her şey tam değerini elde etmek için, ekranın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanmanız gerekir. Everything home uygulaması çok ilginç gerçekten.
Arka plan görüntüsü ve simgeler tümünü farklı ve bir şekilde futbol için; soccer yazın. Arka plan görüntüsü ve simgelerin futbola yönelik değiştiğini göreçeksiniz.

android-telefonda-ana-ekran-ve-kisayollar-otomatik-degissin
Şehir araması için new york city,ülke seyahat araması için cross country trip, sağlıklı beslenme için eating healthy, çocuklar için yaz etkinlikleri aramasına summer activities for kids,
Ana sayfa göstermek için bir çok şey var olmasa da, bu gerçekten eğlenceli bir uygulama. Arka plan görüntüsü ve kısayol simgelerin hoşunuza gideçek şekilde değiştiğini göreçeksiniz.Aramalarınızıda kolaylaştırıyor.Araştırma yaparken, süreci hızlandırıyor.
Diğer şeyler;
Başka bir şey kayda değer, uygulamalar kategoriler ve klasörler yerleştirebilirsiniz.Aramalarınız karışıklık olmadan daha mantıklı olur.
Arama sonuçlarını web arama, görüntü veya diğer seçenekleri yansıtmak istiyorum seçin yani bu yazılı kısmı : ”did you want suggested apps web search” . Eğer arama sonuçlarının sağ üst üç dikey nokta basarsanız ayrıca aramalarınızı geliştirebilirsiniz. Google arama sonuçlarında daralma yaşadığınızda size bilgileri çoğaltmak için gerçekten yararlı olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir