Android telefonda sahte arama yapın

Eğer bir garip konuşma ortamı içindeyseniz sıkışmış ve kurtarılmak için dua ediyorsanız android uygulaması aradığınız bir şey olabilir. Fake-Call Me insanlara yalan olsun veya olmasın bir sahte arama oluşturan akıllı telefonlar için bir Android uygulamasıdır.

android-telefonda-sahte-arama-yapin

Fantastik sahte arama için saati kolayca ayarlayabilirsiniz olmasıdır. Ayrıca Fake-Call Me uygulaması görüşme sırasında titreşim etkinleştirmek için sahte arama olsun veya olmasın melodi belirlemenizi sağlar. Bu gerçek bir telefon görüşmesi ya da sahte bir alan olup olmadığını bilmek yararlıdır. Ayarlar panelinden herhangi bir arayanın adını ve telefon numarasını ekleyebilirsiniz. Bu telefonunuzun rehber listesinden bağımsız olarak çalışır. Eğer kaydedilmesi gerekir ve herhangi sıkıcı durumları kaçmak için bir b planımız var olduğunda sahte arama zamanını ayarlayın.

Ayarlar kısmından yine gün içinde yoğunluğunuz varsa zamanınız az ise yine uygulamada değişikler yapabilirsiniz. Eğer bu uygulamayı beğenmediyseniz uygulamanın indirme sayfasını sağ tarafında alternatif uygulamalarda bulunmaktadır.

Uygulamanın eksi yanına gelince derecelendirilmemiş olması.

Fake-Call Me Free – Xmas Santa adlı öğeye benzer uygulamların benzerlerini aşağıdan da indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir