Android telefonu king flasher ile rom ayarı yapın

Android telefon çöktüğünde orijinal rom yüklemek istediğimizde genellikle üçüncü parti programlar bu işi yapabiliriz ama ve çok riskli bir iştir. King Flasher olarak adlandırılan yeni bir program sizin için her şeyi kolaylaştırmak için Android telefon için rom ayarında yardımcı olabilir. Hatta telefonunuz için doğru rom indirebilirsiniz. Ayrıca Android cihazı ve telefonunuzun verilerin yedeğini oluşturma kök (root) aynı aracını kullanabilirsiniz.

Telefonunuzu usb kablonuzla bağlantısını sağlayın. Android usb hata ayıklamayı etkinleştirin. King flasher telefonunuz hakkında bazı temel bilgileri gösterecektir. Cihaz modeli, üretici, boot-yükleyici, sistem sürümü, yazılım sürümü ve daha fazla bilgiler vermektedir.

android-telefonu-king-flasher-ile-rom ayarı-yapın

Rom merkezinde cihazınız için uygun bir rom bulabilirsiniz. Modellerin her biri için, birden çok rom listeler. Ayrıca bazı omni rom, Paranoid gibi açık kaynak rom geliştiricileri tarafından geliştirilen bulabilirsiniz.

Program android cihazda depolanan tüm ayarları ve dosyaların yedeğini oluşturmak için de kullanılabilir. Bu yedekleme rehber, mesajlar, uygulamalar ve oyunlar telefonunuzda yüklü olabilir. Ayrıca bazı ortak android sorunları düzeltmek için king flasher içinde mini programlar bulunmaktadır.

King flasher rom’lar, yedekleme flaş ve verileri geri yüklemek, telefon, kök (root) android ve daha fazlası için özel rom’lar indirmek için tüm Android telefonlar için bir uygulamalar topluluğudur.

King flasheri buradan http://kingflasher.com indirebilirsiniz.

Alternatif olarak aşağıdaki linkten WinDroid Universal Toolkit fromuygulamasını indirebilirsiniz.

http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=17244.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir