Android’de Çocukların Konumunu İzleyin

Varsayılan olarak, Android telefonunda aynı şeyi yapmanıza izin veren herhangi bir seçenek bulamazsınız. Ancak, çocuklarınızın gerçek zamanlı konumlarını kolayca öğrenmenize ve aynı zamanda telefonlarında kullandıkları uygulamaları ve oyunları izlemenize yardımcı olabilecek bazı ücretsiz Android uygulamaları vardır.

Yerleri izlemenizi veya uygulama kullanımını ayrı ayrı izlemenizi sağlayan birçok Android uygulaması vardır. Ancak, bu yayında açıklanan uygulamalar hem özellikleri içerirler. Bu, şu anda çocuğunuzun bulunduğu yere güncel kalabileceğiniz ve uygunsuz uygulamalar kullanıp kullanmadıklarını da bildiğiniz anlamına gelir. Bazıları, çocuklarınızın web tarama geçmişini, arama geçmişini, web aramalarını vb. görme seçeneğine bile sahiptir. Bu uygulamalar çekirdek ebeveyn kontrol yazılımına oldukça benzer.

Android Cocukların Konumu

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher, çocukların konumunu izlemek ve uygulama kullanımını izlemek için en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir. Microsoft’un Aile Güvenliği özelliği ile Microsoft Launcher arasında aynı işlemi yapmak için basit bir bağlantı kurmanıza izin verir. Aile Güvenliği özelliği, çocuk etkinliklerini Xbox ve bilgisayarda izlemenize olanak tanır. Ancak şimdi, çocuklarınızın konumunu kolayca izlemenizi ve uygulama kullanımını izlemenizi sağlamak için bu özelliği Microsoft Launcher uygulamasıyla entegre ettiler. İzleme için ekleyebileceğiniz çocuk sayısında bir sınırlama yoktur.

Sentry Parental Control

Bu uygulama, çocuk konumlarınızı kolayca izlemek ve uygulama kullanımını izlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Konumunuzu izlemenize ve uygulama kullanımını izlemenize yardımcı olmak için kendi telefonunuzdaki ve diğeri çocuğunuzun telefonundaki iki farklı uygulamayı (Sentry Parental Control ve Sentry Kid) kullanır. Her iki cihazı da kolayca bağlayabilir ve çocuğunuzun telefondaki etkinliklerini izlemek için tam kontrol sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz kadar çocuk ekleyebilirsiniz.

Parental Control SecureKids

Çocuğunuzun uygulama kullanımını izlemek ve Android telefonunuzu kullanarak konumu izlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Bu ayrıca uygulamayı çocuğunuzun cihazının yanı sıra kendi cihazınıza da yüklemenizi gerektirir. Bundan sonra, çocuğunuzun telefon faaliyetlerini kolaylıkla telefonunuzdan kolayca izleyebilirsiniz. Ücretli plandaki aktiviteleri izlemek ve izlemek için en fazla beş çocuğa var iken ücretsiz planda, çocuk sayısı sadece bir kişi ile sınırlıdır.

Tittle Parental Control

Çocuğunuzun gerçek zamanlı konumunu bulmak ve Android telefonunuzdaki uygulama kullanımını izlemek için de kullanılabilir. Bu uygulama ayrıca, konum ve uygulama etkinliklerini izlemeyi ve izlemeyi başlatmak için çocuğunuzun telefonunun yanı sıra kendi telefonunuza da yüklemenizi gerektirir. Bu uygulamanın ücretsiz sürümü, günde sadece bir çocuk ve üç lokasyon kontrolü ile sınırlıdır. Ayrıca geofencing, görev zamanlaması, vb. gibi bazı ek seçeneklere de sahiptir.

Şimdi çocuklarınızın konumunu kolayca takip edebilir ve Android’de uygulama kullanımını izleyebilirsiniz. Bu uygulamalar, ebeveynlik kontrolünü başlatmanızı ve çocuklarınız tarafından hangi uygulamaların kullanıldığını ve gerçek zamanlı olarak nerede olduklarını kontrol etmenizi kolaylaştırır. Bu uygulamalarla ilgili en iyi şey, çok etkili olmaları ve sezgisel bir arayüzle gelmeleridir.

2 thoughts on “Android’de Çocukların Konumunu İzleyin”

  1. Peki bu olay çocuklar için yapılırken ilişkilerde de kullanılamaz mı? Yani kız arkadaşın/erkek arkadaşının telefonuna böyle bir uygulama yükleyerek onu takip etmek de mümkün ve bu oldukça olumsuz bir durum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir