Audionautix.com tüm müzik türlerini dinleyin ve indirin

Audionautix.com sitesi besteci yapımcısı mühendisi Jason Shaw oluşturulmuştur. Bu web sitede online tüm müzik türlerinin koleksiyonunu oluşturup şarkıları türlere göre ve ritmine göre hızlı, yavaş ve orta derecede seçerek en alt kısımda find music kısmından şarkıları listeler şarkıları dinlemeye ya da cihazınıza indirebilirsiniz.

Audionautix.com_müzik_türlerini_dinleyin_indirin

İndirmek istediğiniz müziği ben firefox tarayıcıda dosya kısmından sayfayı farklı kaydet yaparak indirdim. Müziklerin büyük bir kısmı da youtube de videolara fon müziği olarak kullanılmaktadır.

Aslında sitenin asıl gayesi sanki söz yazarlarına müzik üretmek gibi duruyor. Bir çok site bu sitenin müziklerini kullanıyor.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir