Avast wifi finderle ücretsiz wifi ağlarını bulun

Ücretsiz wifi yada kablosuz ağlara hiçbir bir parola gerektirmeden bulmak ve bağlanmak ister misiniz? O halde yazımı okumaya devam edelim.

3G ve 4G gibi veri paketleri sona zamanlarda aniden internet erişimi için hayatımıza girse de şehirlerimizin merkezi noktalarına gittiğimizde ücretsiz wifi erişimi sunan bir restoran ya da kafe için aramaya başlamak yine de kaçınılmaz oluyor. Türkçesini şöyle de diyebiliriz ücretsiz kablosuz hizmet veren noktaları bulmak kim istemez ki ?! Ücretsiz wifi erişimi yerleri gerektiğinde, her yerde onları bulmak zor olduğu gibi görünmüyor olabilirlerde. Bu wifi erişim noktalarını bulmak için bir uzman yardımına ihtiyaç olabilir. Ücretsiz Android / iPhone uygulaması Avast, wi-fi Bulucu saniye içinde size en yakın ücretsiz erişim wifi erişim noktalarını bulmak yardımcı olabilir.

Avast wifi finderle ucretsiz wifi aglarını bulun

Avast wi-fi finder coğrafi konumu, bölgedeki tüm wiwififi erişim noktalarını listelemek için konum hizmetini kullanır. Bir internet erişimi olmadan çalışır böylece konum hizmeti, gps uydularını kullanır. Wifi erişim noktaları listesinde, şu anda bağlı WiFi ağı, (kendi wifi sinyalleri tespit) yakın wifi ağları ve Avast veritabanından getirilen ücretsiz erişim wifi sıcak noktalar görüntüler. Onları kolayca bulmak, böylece, bu wifi erişim noktaları her mesafe ve konumunu gösterir.

Elle  mevcut wifi ağları aramak istemiyorsanız, o zaman uygulama ayarlarından Easy Connect seçeneğini seçebilirsiniz. Bu seçenek, telefonunuz otomatik olarak size en yakın ve hiçbir parola gerektirmeyen yakın wifi ağına bağlanmasını yapar.

ucretsiz kablosuz aglar

 

Ama bu ağların bazı vs. online bankacılık, fatura ödeme, kredi kartı kullanarak gibi hassas faaliyetler için güvensiz olabilir.

Eğer dışarıda ve ücretsiz erişim wifi ağına arıyor iseniz Avast, Wi-Fi Finder sizler için çok şeyleri kolaylaştırır.

İnternetiniz olmadan, sıfır bakiyeniz olsa bile Avast, Wi-Fi Finder çevrimdışı mod kullanarak, ülkedeki tüm wiwfi erişim noktalarının veritabanı indirmek indirip kullanabilirsiniz.

Android veya iPhone için Avast Wi-Fi Finder uygulamasını burdan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir