Avetix free antivirus ile bilgisayarınızı virüslerden koruyun

Avetix.com virüs, spyware, adware, solucanlar, truva atları ve diğer kötü amaçlı yazılımlar gibi çeşitli tehditlere karşı gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızı korur Windows için ücretsiz bir anti virüs programıdır.

Avetix free antivirus ile bilgisayarınızı viruslerden koruyun

Kısacası, Avetix bilgisayarınızı korumak için ücretsiz ve hafif antivirüs arayanlar için iyi bir seçenektir. Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8 / 8.1 ile uyumludur.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim. Sizlerde internetkafa.com bloğunda paylaşmak istediğiniz konularda yazılarınızı veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarından yazı paylaşımı ile ilgili bana ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir