AVG Internet Security 2018 Ücretsiz İndir

Bu gün sizlere bir yıl boyunca ücretsiz kullanabilceğiniz anti virüs programı indirme linki vereceğim. AVG İnternet Security 2018 yasal olarak kullanabilirsiniz.

AVG Internet Security virüslere karşı koruma, malware, spam, dolandırıcılık, phishing ve daha sağlar. Artı, bu tür bir güvenlik duvarı, internet hızlandırıcı, gizlilik koruyucu, ve daha fazlası gibi ek özelliklere sahiptir. AVG Internet Security size ve gizlilik için en iyi antivirüs korumasıdır.

Aradığınız ÜCRETSİZ antivirüs yazılımı bilgisayarınız ve daha birçok cihaz için güçlü koruma ve performans sağlamaktadır.

AVG Internet Security 2018

Başlıca Özellikleri:

Antivirüs. Virüsleri, casus yazılımları, ve diğer kötü amaçlı yazılımlar. Link Koruma. Web Twitter®, & Facebook®’a bağlantıları tarar.

E-posta Koruması. tehlikeli ekler sizi uyarır.Zararlı indirme korur.

Şifreler & özel dosyaları şifre koyar.

Daha Sık Otomatik Güncellemeler.

otomatik güvenlik 2 saatte güncellemeleri alır.

Anti-Spam. Spam & dolandırıcılığı serbest kutunuzu tutun. Alışveriş Koruma.Shop & Geliştirilmiş Güvenlik Duvarı ile daha güvenli banka işlemleri.

AVG Internet Security 2018 Ücretsiz bu; https://sharewareonsale.com/s/free-avg-internet-security-2014-54-99-value linkten İndirebilirsiniz.

Açıklama:

Yalnızca ülke / bölge yasaları içerisinde bu ürünü kullanmak için izin verilir. SharewareOnSale.com ve internet kafa.com herhangi bir yasadışı faaliyet için sorumlu değildir. Bu ürünle ilgili bir sorun varsa, geliştirici başvurun. Bu ürünün kalitesi ve performansı garanti verilmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir