Avira phantom vpn

Avira phantom vpn programı ücretsiz Avira Antivirus bilinen popüler güvenlik firması Avira tarafından başlatılan yeni bir vpn hizmettir. Bu yeni bir vpn ürün, Windows ve Android cihazlar için kullanılabilir. Bu çok güçlü AES 256-bit şifreleme kullanarak vpn sunucusu için tüm bağlantıları şifreleyerek sunucuları ve güvenli bağlantılar sizin gerçek ip adresinizi korumaktadır. Online anonimlik sağlamak için vaat ediyor. Sadece birkaç yüz megabayt veri aktarımını sınırlayan bazı diğer benzer ürünlerden farklı olarak, avira phantom vpn üzerinden ücretsiz veri transferi 1 GB sağlamaktadır.

Avira_phantom_vpn

Ücretsiz sürümü, vpn sadece tek bir yerde bağlanır, Almanya’dan. Almanya tüm ülke genelinde çok yüksek hızda internet altyapısına sahiptir. Vpn kullanım deneyimi çok düzgün olarak işlemektedir.

Avira phantom vpn ile benim kişisel deneyimim hem Windows hem de Android cihazlarda çok düzgün çalıştığıdır. Web siteleri ve diğer online hizmetlerin geniş bir yelpazede erişen sağlamıştır. Herhangi bir sorun olmadan çalıştı.

Avira phantom vpn size onlinei anonimlik ve güvenlik sağlar ve  hızlı ve güvenli vpn hizmetidir. Güvenlik firması Avira bu vpn arkasında olduğuna göre çok güvenilir olduğunu ve düşünmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bu arada bir düzeltme: sadece Almanya değil farklı ülkelerden de giriş yapılabiliyor. Listesinde on kadar ülkede var.

Avira phantom vpni  burdan http://www.avira.com/en/avira-phantom-vpn indirebilirsiniz.

2 thoughts on “Avira phantom vpn”

  1. sadece almanya değil diğer ülkelerden de giriş yapılabiliyor. ben ingiltere ile bağlandım mesela, sürem bittiği için bakamıyorum ama sanırım 10 kadar ülke var

    1. Bilgilendirme için çok teşekkürler. Yazının sondan ikinci cümle olarak yorumunuzu yazıya ekledim. Hüseyin bey, doğrudur yazımda sadece Almanya diye belirtim. Yabancı kaynak site tercümesinde böyle yazılıydı. Aslında bazı yeni programları tam anlamıyla denemiyorum. Ben İngilizce dillinden pek anlamıyorum desem çok doğru olur. google tercümesi ile yapıyorum. birazda deneme yanılma ve mantığımı da yazılarıma katıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir