Avukat tevratduran.com

Merhabalar bu blog yazımda sizlere bir avukatlık sitesinden kısaca bahsedeceğim. Zaman zaman internetkafa.com sitesi içerisinde de bu sitesinin yazıları paylaşılmaktadır. Hukuki sorunlara soru cevap yoluyla değil, sanki soru sorulmuş ve aradığım cevabı bu site dedirten bir web adresi. Hadi yazımı okumaya devam edelim ve harika siteye bir ziyaret edelim.

Avukat tevratduran.com

 

Tevratduran.com web sitesini ziyaretçilerine hukuki yazılarla gündemi hukuki bir bakış açısıyla takip edebileceğiniz adrestir. Sitenin ilgi alanları mevzuat değişikliklerini yakından takip etmektedir. Site üzerinden teknik ve sofistike olarak üretilen hukuki bilgiyi sade, anlaşılır üslupla toplum hizmetine tahvil etmeye çaba sarf etmektedir.

Unutmayın her somut olayın kendine göre özelliği olup bu sitede yer alan bilgi ve yorumlar her olaya uygulanamaz. Sayfalarımızdaki yazılar genel perspektif çizmekte hukuki konularda temel bilgilere yer verilmektedir.

http://www.tevratduran.com/

Adres:

Atatürk Mah. Güner Sok. No:1 Metropark Towers B1 Blok D:295 K:36 İkitelli Mahmutbey gişeleri yanı Küçükçekmece/ Atatürk 34307 Küçükçekmece/İstanbul‎

Av. TEVRAT DURAN

http://www.tevratduran.com

İstanbul Barosu-24851

Mail: avukattevrat@gmail.com

Gsm: 0553 254 81 34

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir