Betternet ile Wi-Fi ağlarında güvende olun

Sık sık internet’e bağlanmak için ortak Wi-Fi ağlarını kullanıyoruz. Gönderilen verilerinizi başkaları da yakalayabilir. Kullanabileceğiniz kişisel bilgilerin çalınmasını önlemek için betternet internet trafiğini şifreler, Windows, Android ve iOS için ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca firefox ve chrome gibi tarayıcılarda eklenti yükleyipde kullanabilirsiniz. Betternet sık sık bloke sitelerine erişmek isteyenler için için mükemmel bir seçenektir.

Betternet_Wi-Fi_aglarında_guvende_olun

Ortak Wi-Fi ağlarında nakil olan bilgiyi korumak için Betternet akıllı telefon ya da bilgisayar ve internet arasında bir köprü görevi görür ve girer veya tüm bilgileri şifreleyen bir VPN sunucusu kullanır.

Bilgisayarınızı veya telefonda internet trafiğini şifreli olduğu için bir hacker bile internet trafiğinizdeki bilgilerinizi alması mümkün olmayacaktır.

Kısacası Betternet sık sık bloke sitelerine erişmek isteyenler için akıllı telefonunuzdan veya dizüstü genellikle kamu Wi-Fi ağlarını kullanmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Windows 10, 8.1, 8, 7, ve Windows Vista kullanabilirsiniz.

İos için.
Android için.
Windows telefon için.
Firefox tarayıcı için
Chrome tarayıcı için.

Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir