Bilgisayar oyunlarını pürüzsüz oynayın

Xbox veya playstation gibi özel bir oyun konsolu kullanıyorsanız, o zaman muhtemelen önce bir bilgisayar oyunu başlatıyor sisteminizi ayarlama hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu genellikle bilgisayar oyuncuları ile uğraşmak zorunda olduğu endişeli bir hal alıyor.

PC uygulamaları her türlü için kullanılan bu yana, arka planda çalışan programları sonlandırmak ve size pc oyunları için daha fazla boş kaynak var ki gereksiz pencereleri kapatmak için iyi bir fikirdir. Ama bunun yerine elle oyunların keyfini istediğiniz her şey yapamıyorsunuz. Sizin için bunu yapmak için Iobit game assistant oyunu yardımcısını kullanabilirsiniz.

Iobit game oyun yardımcısı sistem artırmak daha fazla kaynak serbest ve oyunlar için kullanılabilir olan ücretsiz bir programdır.

Sıcaklık kritik seviyeye ulaştığında size herhangi bir zararları önlemek için bir alarm gösterebilir, böylece ek olarak, aynı zamanda sabit disk, grafik kartı sistem, işlemci sıcaklığı ve gpu üzerinde yakından takip edebilirsiniz yakından takip edebilirsiniz. Sıcaklık bölümünde, bilgisayarınızın işlemci, ana kart, ekran kartı ve işlemci, fanın hızı sıcaklık seviyelerini gösterir. Bunu yanı sıra oyun içinde geçerli fps, işlemci sıcaklığı ve ekran kartı sıcaklığını gösterir. Dörtbine yakın oyunu desteklemektedir.

İobit oyun yardımcısı oyunlarda çok daha sorunsuz bilgisayar oyunları yardımcı olabilir. Herhangi bir donanım zarar görmesini önlemek için sistem sıcaklığının kritik artış alarm modülleri içerir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir