Bilgisayarda ramme ile instagram kullanın

İnstagram telefondan kullanılmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen, bilgisayardan kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda, kullanabileceğiniz Ramme adlı yazılı ile Windows, Mac ve Linux için ücretsiz bir programdır. Bilgisayarınızın masaüstünde doğrudan instagram erişebilirsiniz. Ramme insatgram hesabınızı görüntülemek için imkan sağlıyor. Bilgisayarınızdan doğrudan fotoğraf yükleme imkanı vermiyor. İnstagram, tüm temel özellikleri sunan bir gayri resmi bir masaüstü istemcisi programıdır.

 

Bilgisayarda ramme ile instagram kullanın

Ramme programını buradan indirin. Siteye geldiğinizde Windows için indirmek için üçüncü sırada olan ‘’Ramme-windows-2.1.0.zip’’ tıklayıp bilgisayarınıza indireceksiniz. Zipli sıkışmış olan Ramme-windows-2.1.0.zip dosyasını açın. Burada karşınıza bir çok dosya çıkar. İnstagramı açmak için Ramme instagram logosu olan dosyaya iki defa tıklayıp çalıştıra bilirsiniz. İster facebook ister telefonda giriş yaptığınız gibi ramme ile instagram hesabımıza giriş yapabilirsiniz.

Aslında kullanımı anlatmaya gerek yok sanırım. Sadece instagramı bilgisayardan bakmaya yarayan uygulama diyebiliriz. Telfondaki gibi imkanlara sahip değilsiniz.

Program iki renk ve sade simgeleri ile minimalist bir tasarıma sahiptir. Ara yüzündeki sekmeler ise: Ana, Arama, Ara, Keşfetmek, Bildirimler ve Profil.

İnstagram mobil sürümü tüm özellikleri sun masada kısacası, Ramme bilgisayarın doğrudan masaüstünden instagram hesabınıza erişmek için iyi bir seçenek olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir