Bilgisayardan android telefonunuza dosya kopyalayın

Akıllı telefon bilgisayardan dosyaları kopyalamak için usb kablosu kullanmak veya kullanmak için birkaç yolu vardır. Portal – Wifi file transfers size bilgisayarınızda depolanan dosyaları aktarmak için hızlı ve kolay bir yol sunar. Android için ücretsiz bir uygulama Wi-Fi şebekesi üzerinden akıllı telefonunuzla bağlantıya geçer.

Bilgisayardan android telefonunuza dosya kopyalayın

Portal kullanımı gerçekten çok kolay bir uygulamadır. Akıllı telefonunuzda portalı açın ve bilgisayarınızdaki tarayıcınızı açın ve aşağıdaki adresi girin;

portal.pushbullet.com

Yukarıdaki adres açtığınızda, bir QR kodu görüntülenir. QR kodunu taramak ve bilgisayar ile akıllı telefonunuzdan bağlantı kurmak için akıllı telefonunuzdaki app “Scan” düğmesine dokunun. Tarayıcıdan telefonunuza aktarmak istediğiniz dosyaları sürekle bırak yolu izleyebilirsiniz.

Video, ses ve resim dahil olmak üzere herhangi bir dosya türü, kopyalayabilir ve size android telefon için bir kerede birden fazla dosya ve hatta tüm klasörleri kopyalayabilirsiniz. Transfer boyutu 1GB üzerinde olan video gibi büyük dosyaları aktarırken bile, çok hızlı işlem yapar.

Portal – Wifi file transfers hızla akıllı telefonunuza bilgisayarınızdan dosyaları kopyalamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Ama bilgisayar ve telefon aynı Wi-Fi bağlı olmalıdır unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir