Bilgisayarınızı korsanlara karşı koruyun

Windows sisteminizi olası hack saldırıları önlemek ve tüm güvenlik açıklarını kapatmak için ücretsiz bir yazılım kullanmak istermisiniz? Üstelik bilgisayarınızı sadece bir kaç tıklama ile bilgisayar korsanlarına karşı koruyabilirsiniz. Bu konuda üst düzey bir bilgi beceriye gerek yok. Anti-Hacker 12.0 ücretsiz program sisteminizi tamamen koruma altına alıyor.

Bilgisayarınızı korsanlara karsı koruyun

Anti-Hacker otomatik olarak güvenlik tehditlerini en aza indirmek için alt kullanıcı hesaplarına ‘Yönetici olarak çalıştır’ devre dışı bırakır. Ayrıca sistemin içine tüm hack olanakları temizlemek için en yüksek ayarları Kullanıcı Hesabı Denetimi döner. Privacy sekmesinin altında kolayca Privacy düğmesine basarak gizlilik tehditleri tarayabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanıcıları için Anti-Hacker tamamen keylogging geçirmez ve hassas bilgileri günlüğe potansiyel tuş kaydedici önleyebilir ve sanal bir klavye ile donatılmıştır.

Anti-Hacker büyük bir güvenlik aracıdır ve dikkatle ele alınması gereken gibi son derece tecrübeli kullanıcılar için önerilir. Anti-Hacker bilgisayarınızda bilinen windows güvenlik sorunları ile sadece birkaç fare tıklamasıyla bilgisayar korsanı sisteminizi ele geçirmez hale getirmek için tasarlanmıştır.

anti hacker 12.0

Programın Özellikleri:

Herhangi bir düşük kullanıcı hesaplarının Açığı “Yönetici olarak çalıştır”. devre dışı bırakır.
PayPal spamlarını durdurur.
Kolay Kullanımlı.
% 100 ücretsiz bir program.
En yüksek ayarlarlaa Kullanıcı Hesabı Denetimi açar.
Bilgisayarınızın gizliliğini temizler.
Tüm varsayılan ayarları sıfırlar.
Güvenlik Duvarı Tarayıcı gibi işleri yapar.

Ana sitesi: host.890m.com

Güncelleme: 08/08/2016 06:09

Boyut: 148 KB

Lisans: Freeware

Sistem: Win 10 / 8 / 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir