Bilinmeyen telefon numaraları belirleyin

Telefonunuza bir çağrı aldığınızda numaranın listenizde olmadığını ve sizi arayan kim olduğunu (kimliğini) tespit etmek ister misiniz? Ama kişi listesinde olmayanlar için, orada truecaller akıllı telefonunuz için bir arayan kimliği olarak çalışan android, iphone ve windows phone için ücretsiz bir uygulama.

Truecaller çalışması çok ilginç. Bu akıllı telefonunuzdaki arka planda çalışır ve bir çağrı aldığınızda, o seni çağırıyor kişiyi tanımlamak için bir arama gerçekleştirir. Sen adını ve çağrıyı cevaplamadan önce sizi arayan kişinin diğer bilgileri görüntülemek mümkün olacak. araştırma yapmak için tek şart telefonda aktif bir Wi-Fi veya 3G bağlantısı olmasıdır.

Aramaları tespit etmek esas kendi uygulama kullanıcılarının bilgilerini kullanır. Sonuçlar değişebilir. Ancak, çoğu zaman o kimin aradığını tespit edebiliyor.

Bu aynı zamanda sayıları arama yapmanızı sağlar, hepsi bu değil. Örneğin, bilinmeyen bir numara öğrenmek sadece truecaller açmak ve kişiyi tanımlamak için numarayı girin. Aynı zamanda engellemek istediğiniz numaraları bir kara liste oluşturmanıza olanak sağlar. Sen numaralarını elle, blok listeleri ve özel aramaları engelleyebilirsiniz. Kolayca akıllı telefonunuzda aldığınız bilinmeyen numaralardan gelen aramaları en belirleyebilir.

Kaynak site: techgyd.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir