Black Bird Cleaner ile bilgisayarın performansını arttırın

Windows’u son yıllarda birçok farklı bilgisayara yükledikten ve yeniden yükledikten sonra, Windows’u yeniden yüklerken bilgisayar sorunlarının çoğunu iyileştirirken kendi kendime yetecek kadar yeterli deneyim edindim. PC’nizin hareket halindeyken çoğu durumda, önemsiz dosyaları ve eski ayarları temizleyerek bunu hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz. Ücretsiz yazılım olan Black Bird Cleaner bilgisayarınızı  temizleyebilir, optimize eder ve bilgisayarınızı eski haline getirmek için çok daha fazla görev gerçekleştirebilir.

Black Bird Cleaner ile bilgisayarın performansını arttırın

Black Bird Cleaner, birçok farklı görevi ayrı ayrı ele alacak şekilde tasarlanmış birçok modül ile birlikte gelir. Temizleme modülü önemsiz dosyaların, geçici dosyaların, sistem önbelleklerinin, yazı tipi önbelleklerinin, günlüklerin, çerezlerin vb. temizlenmesini yönetir. Disk alanınız tükeniyorsa, belki de Temizle Başlat düğmesine tıklamadan önce tüm seçenekleri kontrol etmeniz gerekir. Aksi takdirde, yalnızca bazı tür dosyaları temizlemek için önerilen seçenekleri kontrol etmeyi seçebilirsiniz. Tüm seçeneklerin ücretsiz sürümünde mevcut olmadığı unutulmamalıdır.

Bilgisayar Optimizasyon modülü, çeşitli işlemler tarafından ele alınan belleği (RAM) boşaltarak, bazı işlevleri devre dışı bırakarak, hızlandırarak, NTFS dosya sistemini optimize ederek, DNS ayarlarını değiştirerek ağ hızını artırarak, performansını artırabilir. Dosya boyutu, görsel efektleri hızlandırmak vb.

Bu adresden http://blackbirdcleaning.com Black Bird Cleaner indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir