Bookmarklet birleştirici

Bir bookmarklet tarayıcınızın içinde bir yer imi bağlantılar olarak saklanan küçük bir JavaScript kodudur. İşaretcikler aracılığıyla birçok görevleri, doğrudan araç çubuğundan aynı belki tekrarlanan hızlı erişim bookmarkletle otomatik hale getirebilirsiniz.

Bookmarklet birlestirici

Bookmarklet-combiner sadece tek bir düğmeye basarak otomatik olarak birden fazla bookmarleti çalıştırmak için izin veren online web sitesidir. Basit bookmarklet bir kombinasyonunu oluşturmak; sadece uygun alanlara ve bunları birleştirmek için bölümlerini yapıştırmanız yeter. Bookmarkletleri birleştirme için harika bir sitedir.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

 

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim. Sizlerde internetkafa.com bloğunda paylaşmak istediğiniz konularda yazılarınızı veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarından yazı paylaşımı ile ilgili bana ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir