Brave tarayıcı ile reklamları engelleyin

Brave taryıcı masaüstü sürümü 0.15.0 RC5 içinde kullanımı serbest bırakıldı. Brave chrome web tarayıcı, Windows, OS X ve Linux için yanı sıra Android ve Apple iOS için dayalı bir açık kaynaktır. Brave tarayıcının en önemli ayırt edici unsurları reklam engelleme ve kullanıcı izleme özelliğini engellmeside bulunmaktadır.

Brave tarayıcı ile reklamları engelleyin

Brave taryıcının amacı gizliliğinize zarar verebilecek her şeyi web’de engellemektir. Can sıkıcı reklamlar ve çerezler ait oldukları durumları ortadan kaldırır. Reklamları kesin engelliyor. Bilginiz dışında dizüstü bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım yüklemesine asla izin vermez. Brave, siteleri HTTPS’ye yönlendirir. Bloklar tarayıcı izleme ve izleme çerezleri izleme yapmaktadır. Online alışveriş yaparken ve en sevdiğiniz sitelere göz atarken takip edilmediğinizden emin olabilirsiniz.

Web sitelerin açılış hızını göstermesi çok güzel bir özellik olarak da öne çıkıyor. Artık özellikle rekalam engellem özelliğini bir çok farklı sitede denedim ve gayet çok başarılı.  Çok sade kullanım özelliği bulunuyor.

Site bağlantı sayfası:

https://brave.com

Brave web taryıcı tüm platformlar için indirme linkleri aşağıda verilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir