Browseraddonsview tarayıcılardaki tüm uzantılarını görün

Web tarayıcılarınızdaki tüm uzantıları ayrıntılı bir şekilde görüntülemek istiyorsanız BrowserAddonsView adlı programla kurmadan üstüne tıklayıp çalıştırarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca program en popüler web tarayıcıları; chrome, firefox ve internet explorer  algılar. Birden çok profil varsa, tüm web tarayıcı profillerini analiz yapar. Sistemdeki tüm yüklü tarayıcıları tam anlamıyla görüntüler.

Browseraddonsview_tarayıcılardaki_tum_uzantılarını_gorun

Ayrıca ccleaner tarayıcılarındaki tüm eklenti gösterir. Fakat ccelear 5.14 sonraki sürümleri destekler.

Programın çok dil desteği bulunmaktadır. Windows 7,8,10 32 ve 64 bit) çalışmaktadır. Ücretsiz bir yazılımdır.

BrowserAddonsView ağınızdaki uzak bir bilgisayardan ve sisteminize takılı harici diskten Firefox ve Chrome Web tarayıcılarının eklenti listesini görüntülemek için izin verir. Şu anda, bu özellik internet explorer için desteklenmez.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir