Bütün işletim sistemler için media oynatıcı

Çok değil yıllar önce, müzik dinlemek pahalı bir hobiydi. Pahalı bir cd veya dvd oynatıcı satın almak zorunda, ve sonra favori şarkılarınızı çalmak için eldeki teyp kasetleri veya optik diskler üzerinde müzik koleksiyonunuzu yapıyordunuz.Ardından ipod dönemi geldi ve sonsuza senaryo değişti. Apple’ın popüler taşınabilir müzik çalar ve benzeri diğer cihazlar şarkıları bir çok mağaza ve halindeyken dinlemek için cihazın dahili depolama onları taşımak için izin verdi. Ve şimdilerde bulut ve yüksek hızlı mobil internet erişimi ile, herkes doğrudan spotify, pandora, google music ve çok daha fazla hizmetlerini kullanarak bulut ücretsiz müzik yayını yapabilir. Ancak, buluta güvenmiyor, henüz cep telefonu ve pc arasında tüm müzik kütüphanesi akışı istediğiniz gibi değilse, o zaman onair palyer en iyi uygulama seçeneğidir. Size windows, mac os, linux,tablet ve telefon üzerindeki tüm müzik dosyalarına uzaktan akış erişim sağlayan bir müzik çalar hizmetidir.

Bütün işletim sistemler için media oynatıcı

Onair player windows, mac, linux, android, amazon kindle, google tv platformlar geniş bir yelpazede destekler.Ayrıca dlna üzerinden gerçek zamanlı, ya da kendi web kontrol paneli ile edilebileceği hemen hemen herhangi bir cihaz, windows, mac, linux ve android kullanıcıları amaç için doğal uygulamalar kullanabilirsiniz.
Onair player kullanmaya başlamak için, öncelikle müzik akışı isteyen aygıtların her birinde desteklenen uygulamalar yükleyin. Windows ve android arasındaki akışı istiyorsanız Örneğin, sadece indirin ve her platformda uygulamalar yükleyin.
Facebook veya google hesaplarını kullanarak oturum açın, ya da alternatif olarak yeni bir onair hesap oluşturabilirsiniz.Artık programı iyice tanımak için indirin ve kullanmaya başlayınderim.

İndirme sitesi:

http://www.onairplayer.com/download.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir