Bütün tiwitlerinizi silin

Bu bağlantımızda dün cep telefonuzdan ve tabletinizden bütün twitlerinizi silinmesi sağlayn iphone ve ipad için ücretsiz uygulama bilgisini vermiştik.

Şimdi sıra hiç ayrım olmaksızın işletim sistemi fark etmez linux, windows, mac os olsun cihazlarımız ne olursa olsun masaüstü, dizüstü, tablet gibi cihazlardan bütün tiwitlerimizi web site vasıtası ile sileceğiz. Aşağıda bir kaç site listeledim. Hadi bir bakalım. Şunu hatırlatayım silinen twiler asla geri alınmaz.

Butun tiwitlerinizi silin

İlk sitemiz twitwipe.com tüm tiwitlerinizi tek seferde silen bir sitedir. Bu site silinebilir tweets sayısı üzerinde herhangi bir kısıtlama yapmaz.

Tweetdelete.net tewitter hesabınızda sadece son 3.200 twit için siler.

Tweeteraser.com twitter hesablarından tweet’lerinizi silmek için tamamen ücretsiz bir hizmettir. Bu uygulama iyi bir özellik olarak twitleri silmeden önce tweet’lerinizi filtreler.

Deleteallmytweets.com bir seferde 1000 twit siler.

Tweetdeleter.com size eski tweet’leri arama ve (Tüm tweetleri silme) tek bir tıklama ile birden tweets silmenizi sağlar. En kolay yollu site diyebilirim.

Delete.twitlan.com kullanımı kolay bir sitedir. Ancak reklamların çok olan bir sitedir. Reklamları bir yana bırakırsak kullanışlı bir sitedir.

Bol takipçiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir