Bytebx ile torrent’ten direk indirme yapın

Torrentleri indirmek her zaman kolay bir iş değildir. Bir torrentde indirme işlemi makinesi sayısına bağlı olarak bir torrent dosyasını indirmek için gereken zaman birkaç saati aşabilir ve aşırı durumlarda aşırı bir durumda torrentin indirmeyi tamamlaması için birkaç gün beklemek zorunda kalabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz içeriğin herhangi bir anlamda telif hakları korunan veya yasadışı olmadığından emin olun. Başlamadan önce izinleri de almış olmalısınız.

Torrentler indirmek için çok uzun süren sorun, bilgisayarınızı daha uzun süre açık tutmanız ve bunu yapmanızın, elektriğin boşa gitmesine ve aynı zamanda elektrik faturanızın artmasına neden olması. Yavaş bir torrentin indirmeyi tamamlaması için günlerce beklemek istemeyenler için torrentleri kendi çevrimiçi depolama alanına indirmek ve daha sonra bilgisayarınıza indirmek için bilinen ücretsiz bir hizmet olan ByteBX kullanabilirsiniz.

ByteBx ile torrent'ten direk indirme yapın

Eski torrentleri indirirken, bu torrentleri kendi bulut depolarına indirmek için ByteBX’i kullanabilirsiniz. Karşıdan yüklemeler tamamlandıktan sonra, dosyaları sabit bir karşıdan yükleme hızı ile kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

BytebX, bilgisayarınızı kullanmadan yavaş torrent dosyalarını indirmek için harika bir hizmet olsa da elektrik enerjisi israf etse bile, Bytebx’in tek sınırlaması, ücretsiz hesabı, 2.5 GB’a kadar dosyaları indirmenize izin veriyor. Dosya indirildikten sonra, silinene kadar 5 gün boyunca çevrimiçi olarak depolanır. Bundan daha büyük dosyaları indirmek istiyorsanız, bir Pro hesabı seçmeniz gerekir; bu da bir 7.5GB sınırlaması olacaktır.

Birkaç yıl önce popüler görüntü paylaşım sitesi olan Imageshack, sunucularında torrentlerini indirmek için kullanılan ve aynı zamanda bir kez tamamlanan ve bilgisayara indirilebilen bir servis sağlama konusunda da kullanılıyordu. Ancak çok yakında hizmet, depolama alanının kötüye kullanılması nedeniyle durduruldu. Öte yandan, ByteBX’in gelecekte umut vaat eden bir geleceği var gibi görünüyor. Google sürücüsü, hizmetle birlikte bir depolama seçeneği olarak görmek isterim, çünkü Google Drive, tüm ücretsiz bulut depolama hizmetleri sağlayıcıları arasında en iyisi olan 15GB ücretsiz bulut depolama alanı sunar.

Not: Herhangi bir yolla korsanlığı tanıtmıyoruz. Herhangi bir torrent dosyasını indirmek için kendi kararınızı kullanın.

Siteye buradan; http://bytebx.com/register üye olarak işi başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir