Casus yazılımlara karşı bilgisayarınızı koruyun

SpywareBlaster casus yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumayı vaat Windows bilgisayarları için bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınızdaki yüklü tüm web tarayıcıları için koruma sağlar. Windows hosts dosyasına girdilerde ekler. Adobe flash olmak üzere daha bir çok programda casuslardan sizi korur. Bir spyware programı casus yazılım programlarının binlercesini tespit edebilmektedir. En yaygın yollu casus programları, Internet Explorer ActiveX denetimleri aracılığıyla olur. SpywareBlaster bloklar ve bilinen ActiveX böylece gelecekte yüklenmesini engeller.

PywareBlaster casus yazılımlara karsı bilgisayarınızı koruyun

Kurulum sırasında, SpywareBlaster sisteminize yüklü olan çeşitli web tarayıcıları için korumaları yükler. Firefox, Chrome, Internet Explorer, SeaMonkey ve benzeri tüm popüler web tarayıcısını destekler. Bilinen tüm kötü sitelerin blokeeder ve böylece Windows hosts için bir yandan da bazı girdiler ekler. SpywareBlaster penceresinden tarayıcı korumasını yönetebilirsiniz. Diğer programların aksine, SpywareBlaster arka planda çalışmasına çalışmaz.

SpywareBlaster bilinen casus programlara belirli bir düzeydedir. Zararlı yazılımlar karşı koruma için antivirüs programları ile kullanılması gerekir. Yine de asla şunu unutmamak gerekir; tam anlamıyla kimse tam korumada olamaz.

PywareBlaster ana sayfası: brightfort.com

Aşağıdaki url den indire bilirsiniz.

http://www.majorgeeks.com/files/details/spywareblaster.html

PywareBlaster boyut: 4.09 Mb

İşletim sistemi: Win 08/10 / 7 / Vista / XP

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir