MyPermissions ile internette bilgileriniz güvende olsun

Özellikle son zamanlarda çoğunlukla internet kullanıcılarının kitle gözetimi için Nasa gibi kurumları tarafından ya da reklam amaçlı pazarlama şirketleri tarafından kişisel veri toplama yeni bir uygulama izinleri şeklinde ortaya çıkmıştır.

MyPermissions ile internette bilgileriniz guvende olsun

Mypermissions cleaner otomatik vb google, facebook, dropbox, microsoft, instagram gibi hizmetler üzerinde büyük çevrimiçi hesaplarınızı tarar ve size, tek bir çatı altında bu izinleri yönetmek için izin, kişisel veri erişimi bilmesini sağlar.

Mypermissions web uygulamaları özel bilgilere erişimi olabilecek kontrol etmek için tarayıcınızı taramaya başlar. Erişebilir hizmetler yanında simgesinin görünen uygulamalar toplam sayısına ilişkin bir sayaç ile vurgulanır.

Tarama işlemi bittikten sonra tüm uygulamaların tam listesini göreceksiniz. Mypermissions cleaner artık istemediğiniz uygulsmayı kaldırmak için düğmeleri sunuyor. Ayrıca edit düğmesini tıklayarak üzerinden herhangi bir izni düzenleyebilirsiniz.

Mypermissions cleaner büyük online hesapların bağlantılı uygulamaları ve web hizmetleri izinlerini gözden geçirme ve düzenleme iyi bir programdır.

https://stg.mypermissions.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir