Chrome eklentileriyle internet aramalarını hızlı yapın

Bugünün dünyasında insanlar cihazlarını en hızlı işleyişinde kullanmak için kolay olan hizmetleri seviyorlar. İnternet gün geçtikçe çok daha hızlı oluyor ve tarayıcılar daha hızlı internette gezinti yapıla biliyor. Yani bir şeyi aradığımızda ara motorumuzun iyi olması yetmiyor bazen. Aramak, bulmak istediğimiz internet hızı gibi anında bulma istiyoruz. Web taramalarımızda aramalarımızı daha hızlı bir şekilde Google chromeun gerçekten çok iyi harika uzantıları vardır. Hızlı internette gezintiye yardımcı olacak üç adet eklenti ismini buraya listeledim.

Chrome eklentileriyle internet aramalarını hızlı yapın

Eğer bir sonraki sayfaya gitmek için can sıkıcı olduğunu düşünüyor musunuz? better browser uzantısı tüm sayfalara sadece kaydırma ulaşılabilir. Bir sonraki sayfa geçerli sayfada kaydırma başlangıç olarak yüklemeye başlar. Belirli bir sayfaya atlayabilirsiniz.

Web siteleri takip etmek gerektiğinde Web Standard ile yapılır. Bunlar temel web yapı taşları tüm web sitelerinde bulunmaktadır. Birçok komut ve kod parçalarını web siteleri arasında çoğunlukla yaygındır. Bu web sitelerini yükleme her zaman karşıdan gerekmez. Öyle ki, neden sadece bilgisayarınızda bu kodu saklamayın. Bu özel görevler kolayca denilen chrome uzantısı kullanılarak yapılabilir. Web boost adlı eklenti mükemmel iş çıkartır.

Bir web sitesinin bazı ortak ve gelişmiş “web yapı taşları” analizini ve bilgisayarınıza kaydeder. Google Analytics ve Adsense, paylaşma düğmeleri ve indirme düğmeleri ve gezinti çubukları gibi belirli öğeler için kullanılan bazı ortak kod tarafından kullanılan komuttur.

Doğrudan sadece tek bir tıklama ile favori web sitesinde seçili metni aramak iyi olamaz mı diyorsanız? Selection Search uzantısı ile seçim hızlı bir şekilde seçili metin arama yapabilirsiniz. Böylece arama bağlam menüsüne favori web sitesi eklemeyi sağlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir