Chrome ve tor tarayıcı ile bütün yasaklı siteleri erişin

Vpn kullanarak, kamu ve açık ağlar üzerinde kullandığınız ağ güvenliğinin sizin için bir seçenek değilse, trafik şifrelenir ve meraklı gözlerden güvenli tutmak için tavsiye edilir.Vpn kısaca; (sanal özel ağ) hala mevcut bağlantınızı kullanıyorsanız, çevrimiçi iletişim için fiziksel bir özel ağ öykünür ve güvenli bir kanal sağlar.Vpn firmaları sizlerin dosya ve kaynaklarınıza yani arınıza ağınıza kimsenin sızmamasını önlemek için çalışır.Chrome web tarayıcısı ve torch kullanabileğeniz eklenti ile dünya genelindi bütün engelli sitelere ulaşabilirsiniz.

Chrome ve tor tarayıcı ile butun yasaklı siteleri ersin

Spotflux hem program bazında hem telefon ve farklı işletim sistemlerinde kullanılabilir sürümleri ile vpn alanında bir hayli olumlu yok aldı.

Windows ve mac os sistemler için ve akıllı telefonlarınız iphone ve android telefonlar için indirme bağlantısı:

Tor tarayıcı indirme sayfası:

Birçok vpn hizmetleri ödenen aylık planları içermektedir, ya da seçenekleri sınırlı sayıda dayalı ücretsiz abonelik verir. Reklam-engelleme, gelişmiş gizlilik ve gelişmiş güvenlik özellikleri gibi bazı ekstra özellikler isteyen kullanıcılar için ücretli abonelik sunuyor bazı vpnler. Spotlfux, diğer taraftan, sıfır maliyetle kullanıcılara sınırsız vpn hizmeti verir.
Spotflux uzantı-eklenti bazında chrome ve torch depolarına ekledi. Be eklenti sadece iki tarayıcıda var.Spotflux trafiği şifreler vb hack, bütün internet bağlantısı şifreleme ve hırsızlık belirlemek, bu tür kötü niyetli komut dosyaları gibi yaygın internet tehditlerine, kendi gizlilik ve güvenliğini korumak isteyenler için uygun bir çözüm olarak chrome-torch uzantısı sunuyor. SSL (güvenli yuva katmanı) ve sanal bir ile swap fiziksel ip adresi üzerinden. Spotflux küresel güvenlik bulut bilgisayarınızı bağlayarak başarır.
Spotflux güvenli tarama otomatik olarak sizin gerçek ip adresinizi saklar ve anonim internette dolaşabilirsiniz. Sadece bu değil hiçbir iz bırakmadan açık web siteleri güvenli sağlayacak, ama aynı zamanda web sayfaları veya başka bloke veya ülkenizde sunulan hizmetlerine erişmek mümkün olacak.

Eklenti uzantı sayfası:

Alternatif eklenti indirin:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir