Convertilla ile videolarınızı hızlı dönüştürün

Bazı TV’ler nadir de olsa bir çok video formatındaki videoları izleyebilirsiniz. Bazen bazı durumlarda mkv yada farklı video formatlarını sorun yaşayabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda video formatına dönüştürmeniz gerekiyor. En kolay şekilde video formatlarını dönüştürmek için en hızlı yol Convertilla ücretsiz video dönüştürme programını kullanabilirsiniz. Bu program Windows XP ve tüm Windows sürümlerinde çalışacak şekilde yapılmıştır. Hem 32-bit ve 64-bit sürümlerinde çalışmaktadır.

convertilla-ile-videolarinizı-hizli-donusturun

Convertilla yazılımını başlattıktan sonra yapmanız gereken tek şey open düğmesine tıklayarak bilgisayarınızdan video dosyasını seçin. Convetilla tarafından desteklenen çeşitli video dosya biçimleri herhangi birini seçebilirsiniz. Örneğin, MP4, FLV, MKV, MPG, AVI, MOV, WMV, 3GP, vb bulunmaktadır. Ayrıca boyutu, en boy oranını ve hedef video kalitesini seçebilirsiniz. Birçok cihaz tarafından desteklenmektedir.

Gadget kısmından Android telefon, Android tablet, Samsung Galaxy, Apple iPad, Windows PC, Xbox 360, Sony Play station ve benzeri desteklenen cihazlar için seçim yapabilirsiniz. Convert düğmesine tıklayıp çevirme (dönüştürme) işlemini yapabilirsiniz. Bazı diğer benzer yazılım ile karşılaştırıldığında Convertilla uygulaması video formatlarını dönüştürürken çok hızlı görünüyor.

Convertilla Windows için hızlı ve ücretsiz bir video formatı dönüştürücüsüdür. Birçok popüler video dosya formatlarını işleyebilir ve gerçekten kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir olabilir.

Convertilla bu url’den; http://convertilla.com indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir