Ctrlq.orgla anında RSS aramaları yapın

Ctrlq.org anlık ücretsiz rss arama motorudur. Bu site hizmetinde arama kolay ve hızlı arama yapmak için Google tarafından desteklenmektedir. Bu arama sorgusu yazdığınız gibi arama motoru gerçek zamanlı size sonuçlarını vermektedir.

Ctrlq.orgla_anında_RSS_aramaları_yapın

Arama sorgularının üç türlerini kullanarak RSS için arama yapmanızı sağlar: Belirli bir konu, web sitesi / blog için Feeds, belirli bir web sitesinin belirli bir konu. Web sitesi ayrıca ön izleme kontrol edebilirsiniz.

Ctrlq.org herhangi bir web sitesinden herhangi bir konuyla ilgili beslemeleri RSS bulmak için harika bir RSS arama motorudur.

Ctrlq.org screenshots kısmından sitelerin resimlerini çekebilirsiniz.

Yazımıza iki tane daha rss sitesi url leri aşağıya eklendim.

http://www.rssara.com ve http://www.rssbul.com

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

2 thoughts on “Ctrlq.orgla anında RSS aramaları yapın”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir