Desk drive ile sürücülere kısa yol atayın

Deskdrive programıyla usb, harici sabit disk, çıkarılabilir sürücüler, dvd sürücülerinize masaüstünüze kısa yollar ekleyen bir yazılımdır. Bir usb flash sürücü veya dvd taktığınızda, windows autoplay özelliği genellikle sürücü bulmak için windows gezgini geçmesi gerektirir. Desk driveyla tek bir tıklamayla bir disk erişimi masaüstüne kısa yol ekleyerek bu dezavantajı üstesinden gelir.

Desk drive_suruculere_kısa yol_atayın

Program sistem tepsisinde görünür ve takıldığında yeni bir disk algılar. Bu otomatik olarak diski, usb vb kısa yol kaldırır-çıkartılır veya komple kaldırılır.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

 

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim. Sizlerde internetkafa.com bloğunda paylaşmak istediğiniz konularda yazılarınızı veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarından yazı paylaşımı ile ilgili bana ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir