Dikkatiniz dağılmadan yazılar yazın

Bilgisayarda devamlı dikkat dağıtıcı dolu bir çok neden bulunmaktadır. Bilgisayarda sık yazı yazan biri iseniz üretkenliğinizi zarar verebilir. Bu dikkat dağıtıcı durumdan kurtulmak için kullanabileceğiniz metin yazma programı olan Write windows için ücretsiz bir metin editörüdür.

Gerekli tüm kaynaklara sahip bir ücretsiz bir ara yüz sunuyor. Yeni başlayanlar için aynı anda birden çok belge düzenlemek için sekmeli ara yüzü sunuyor. Write en iyi özelliklerinden biri Microsoft Word ve Libre Office gibi ağır kelime işlemciler yerine sade mevcut bir özellikte bir yazım denetçisi olmasıdır. Artık bir çok güzel özelliğini kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kısacası, bilgisayarda bir metin yazarken odaklama istiyorsanız şüphesiz mükemmel bir seçenektir. Sadece tüm dikkat dağıtıcı kurtulmak için “tam ekran” yapmanız yeterli.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir