Dosyaları güvenli bir şekilde silin

Sisteminizdeki görmek istemediğiniz gizli dosyaları sildikten sonra rahat hissediyor musunuz? Dosyaların silinmesi sadece dosya sisteminden kendi girdilerini kaldırır, kendi içeriğini kaldırılmaz. Recuva gibi özel bir dosya kurtarma yazılımı olan herhangi bir kişi kolayca herhangi bir çaba olmadan silinen dosyaları kurtarabilirsiniz.

Gerçekten dosyaları yok etmek istiyorsanız, o zaman rastgele veri ile dosya içeriğine sahip. özgür yazılım elefant files terminator güvenli birçok farklı güvenli silme algoritmaları kullanarak dosyaları silmek yardımcı olabilir.

Elefantsoftware taşınabilir bir uygulama olarak yüklenebilir bir program olarak her ikisi de kullanılabilir. Windows bunu kurduktan sonra, masaüstü kısa yolu ile başlatabilirsiniz.

Elefantsoftware kolay ve hızlı dosya parçalayıcı yazılımdır. Bu başarıyla kurtarma ötesinde dosyaları silebilirsiniz tüm standart dosya parçalama algoritmaları kullanır. Dosyaları ve klasörleri silme yanı sıra, aynı zamanda güvenli bir sabit disk üzerinde boş alan silebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir