Easeus data recovery ile kolayca dosya kurtarın

EaseUS Data Recovery biraz Türkçesini açarsak EaseUS Veri Kurtarma yazılımı silinmiş, biçimlendirilmiş veya kayıp veri, masaüstü, dizüstü bilgisayar veya çıkarılabilir depolama aygıtlarından kolayca ve hızlı bir şekilde bilgilerinizi kurtarmanıza yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Hem Windows hem de Mac bilgisayarlar için kullanılabilir. Yazılım, acemi kullanıcılar için bile dosyaları kurtarmanın çok kolayca yapabilirler. Yenilikçi sihirbaz arayüzü sayesinde, herkes masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar on dakika altında kaybettikleri verileri çok kolayca usb disklere veya cihazınınzın farklı diskine gönderebilirler.

Program sadece üç adımda veri kurtarır. Başlatmak, tarama ve kurtarma. Programı başlattıktan sonra, aramak istediğiniz farklı dosya türlerini seçebilirsiniz. Grafik dosyalarını, video dosyalarını, ses dosyalarını, belgeleri, e-postaları ve diğer dosya türlerini taramayı seçebilirsiniz. Emin değilseniz hepsini seçebilir ve daha sonra tarama sonuçlarında kurtarmak istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.

easeus-data-recovery-ile-kolayca-dosya-kurtarin

İkinci adımda, silinen dosyalar için taramak istediğiniz disk sürücülerini veya bölümleri seçmeniz gerekir; aksi takdirde veri kaybolur. Ne kadar çok bölüm seçerseniz, taramanın o kadar uzun sürer. Çıkarılabilir sürücülerden dosyaları kurtarmayı planlıyorsanız, EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı’nı başlatmadan önce bunları eklemeniz gerekir.

Tarama bittiğinde, saklama disklerinde bulunan tüm dosyaları listeden inceleyebilir, dosyaları seçebilir ve onları kurtarmayı seçebilirsiniz. İstediğiniz dosyaları kurtardığınızdan emin olmak için bu dosyaları tarama sonuçlarında önizleyebilirsiniz.

Sabit disk, yarı iletken disk, taşınabilir müzik çalar, bellek kartları, dijital kameralar, akıllı telefonlar, taşınabilir sabit diskler, flash diskler gibi çeşitli depolama aygıtlarından veri kurtarabilir.

EaseUS Data Recovery,  EaseUS Veri Kurtarma aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

http://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir