Ekran kartını tamamen kaldırın

Windows performansı için grafik veya video sürücüleri önemli bir rol oynamaktadır. Uyumsuz grafik sürücüleri, ekran kartı kaldırma gerektiğinde üçüncü taraf yazılımları bulunsa da display driver uninstaller iyice kaldırmak veya bir anda sizin windows 7, windows 8 windows 8.1 ve windows 10 için de grafik veya video kartı sürücüleri kaldırmak için geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır.

 

Ekran kartlarını tamamen kaldırın

 

Nvidia, amd ve intel grafik sürücülerini kaldırmak için kullanılabilir. Kısaca nvıdıa, amd ve intel grafik sürücüleri ile uyumludur. Yazılım son derece kolay kullanımlı. Yazılım taşınabilir gibi, herhangi bir kurulum gerekmeden yoktur. Yazılım başlatılması üzerine, güvenli modda bilgisayarınızı yeniden başlatmanız isteyen ekranı göreceksiniz. Yazılım video sürücüsünü kaldırmak için güvenli mod seçeneği verir. Güvenli mod girmeden ekran sürücülerini kaldırmak mümkündür.

Artık bilgisayarınızda özellikle içft ekran kartı kullanalar ve bu gibi sorunlarla asla karşılaşmayaçaktır. Programın en güzel yanlarından bir tanesi ücretsiz olrak hizmet vermesi ve işini çok iyi bir şekilde yapmasıdır. Daha size ne d,yeyim bol bilgisayarlı yani sistem performaslı günler diliyorum. herkese iyi hafta sonları.

Display driver uninstaller ekran kartları kaldırma programını burdan indirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir