Facebook bağımlılığından kurtulun

Müthiş bir Chrome uzantısı ile Facebook bağımlılığında mücadelede size yardımcı olacaktır. Bakalım bir facebook bağımlısımısınız öğrenin?

 

Hiç kendinizi Facebook aşağı yukarı ne kadar saat yada saatlerce israfta bulunduğunuzu fark ettiniz mi? Facebook bir milyar kullanıcı ve hepimiz için bir rutin haline gelmiştir. Aslında, Facebook’ta günün görüntüleri gönderme ve güncelleme durumu neler yaptığımızı gibi benzer durumlarımızı paylaşırız, yayınlarız. Eğer haber akışında (bataklık) kaybolmadan Facebook bağımlısı veya eğilimli olduğunu düşünüyorsanız o zaman Focusbook Chrome eklentisi size beklide yardımcı olabilecek.

focusbook

 

Focusbook basit bir kavram ile bağımlı olduğunuzu tespit için düz bir mantık kullanır. Her oturum için özel bir amacı ayarı ile bağımlılığınızı tespit etmeye çalışır. Bağımlı olduğuna dair bir tespitte Focusbook de size Facebook kurtulmak için hatırlatma yapar. Eğer Facebook bağımlılığından kurulduktan sonra yine Facebook’u siteye giriş yaptığınızda her ziyarette neden girdiğinizi soracaktır.

facebook bagımlı kurtul

 

Tamamen seni Facebook almakla başarılı olmayabilir olsa da, kesinlikle gerçek dünya ile dengeyi korumaya yardımcı olacaktır. Belki de ne kadar süre harcadığınızı gösteren bir uygulama olarak Focusbook hatırda kalabilir.

 

Sen focusbook burdan indirerek deneyeme başlayabilirsin.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir