Facebook hesabınız güvende olsun

Facebook Güvenlik Kontrolü, hesabınızı incelemenin ve hesabınıza daha fazla güvenlik önlemi eklemenin hızlı bir yoludur. Güvenlik Kontrolünü başlatmak için Facebook’a bilgisayardan giriş yapan kişiler erişebilir.

Facebook_hesabınız_guvende_olsun

Güvenlik Kontrolü size şu konularda yardımcı olur:

Kullanmadığınız tarayıcılarda ve uygulamalarda Facebook’tan çıkış yapma.
Birisi yeni bir bilgisayar veya telefondan hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda size bildirim gönderilmesini sağlayan giriş uyarılarını etkinleştirme.
Şifrenizi nasıl koruyacağınızı öğrenme.

Facebook Güvenlik Kontrolü

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir