Facebook’ta bedava havuz oyunları oynayın

İşte size ücretsiz Havuz Oyunu Facebook’ta oynamak için bir liste oluşturdum. Bu Havuz Oyunları birbirinden çok farklı. Biçim, görseller, gerçek oyun deneyimi, puan kazanma şekli, bir oyunu nasıl kazanacağınız deneyimlerini görebilirsiniz. Pek çok popüler ve ücretsiz Havuz Oyunu’nu Facebook’da bulursanız da, burada listelenenler size başka Havuz formlarını oynatma seçeneği sunacaktır. Snooker, Carom, 9-Bilardo play gibi.

‘Pool Elite’ ismi, bu Facebook Pool (havuz) oyununun size tecrübeler vereçektir. Arayüz, Bilardo salonunda yaşadığınız havuzun gerçekçi manzarasına çok yakındır. Ayrıca burada, Pool ile birlikte Snooker, 3-Cushion, Carom ve 9-Ball’u tüm dünyadan diğer oyuncularla çevrimiçi oynayabilirsiniz. Lig, Sezon Şampiyonasına katılabilirsiniz. Uygulamada tek başınıza oynayabilir ve hazırlıklı bir oyuncu olabilirsiniz.

Facebook'ta bedava havuz oyunları oynayın

Pool Elit, havuzun gerçekçi fiziklerini, kazanıp / alabileceğiniz aksesuarları, işaret çubuklarını ve oyunun grafiklerini yansıtıyor. Oynamak için Unity Web oynatıcısını kurmanız gerekse de 10K oyuncu ve 130K FB beğenilenler, Pool Elite’in hayranlarına sunduğu muhteşem 3D deneyimini anlatıyor.

Pool elite bu url’den https://www.facebook.com/games/poolelite erişebilirsiniz.

Flash Pool Game 8-Ball, birçok Bilardo Masası ve Masanın birlikte canlı olduğu sanal bir Pool spor kompleksine benziyor. Burada ana özellik, sağladığı istatistiktir. Grafikler ortalama olmasına rağmen (fizik açısından) oyun çok gerçekçidir ve atış yapmadan önce topun dönüşünü ayarlayan bir özelliğe sahiptir. Ayrıca, burada, gerçek zamanlı olarak sohbet edebilirsiniz.

Ayrıca, hemen hemen hiç başka çevrimiçi havuz oyununun sağladığı canlı bir bilardo masasına göz atabilirsiniz.

Flash Pool oyununa bu url’den https://apps.facebook.com/flash-pool ulaşabilirsiniz.

Facebook için başka ilginç bir Pool oyunu olan English Pub Pool’da English 8-Ball, english Pub’ı, Amerikan 9-Ball Pool’u ve American 8-Ball Pool’u oynayabilirsiniz. Her oyun, katılmak ve kazanmak için birçok (yaklaşık 50) Trophy Şampiyonasına sahiptir. English Pub Havuzunda olduğu gibi: Bronz, Gümüş, Altın ve Üstünlükteki Trophies kategorilerine ayrılmış olan Single Pots Legend, Random Clear Up, Düz, Dayanıklılık, 3-Top, 8-top vb. Benzer şekilde, Snookers veya White Wash, Beat the Magician, Huge Break, Top 5, Top 10, Pot Siyah-Legend vb. Kategorilere ayrılmış Amerikan 9-Ball Havuzu gibi diğer ülkelerde bulacaksınız.

Havuz Mücadelesi için arkadaşlarınızı davet edebilir, bilgisayara karşı Havuz oynayabilir veya İnsana (çevrimiçi rakibe) karşı oynamak mümkündür.

English pub pool’a bu https://apps.facebook.com/englishpubpoolgames sayfadan bakabilirsiniz.

Pool Live Tour size 4 farklı oyun yolu sunar:
1. Arkadaşınıza meydan okuyun.
2. Madalyonlarınızı yapın ve Moe (Host Live Pool Turu) sizin için bir rakip seçecektir.
3. Online Turnuvalar.
4. Şampiyona (kendi takımınızı oluşturun).

Buna ek olarak, Yuvalar (üst orta kısımdaki düğme) ve Serbest Döndürme (sol üstteki simge) bulunmaktadır.

Pool live tour bu url’den https://apps.facebook.com/pool-live giriş yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir