Farklı yedekleme programı FBackup

Bir sürü ücretsiz yedekleme yazılımı fbackup dikkatimi çekti. Fbackup windows işletim sisteminin bir çok sürümünde çalışmaktadır.Güçlü zengin özelliklere sahip yedekleme yazılımıdır.Fbackupla sabit disk,klasör yedekleme,sürücü ve programları yedekleyebilirsiniz.
Sıkıştırıp yedekler. İsterseniz şifre bile koyabilirsiniz.

Fbackup kılan basit bir arayüz. Herhangi bir teknik bilgi olmayan kişi bile kolayca yardım almadan yedekleme işlemini gerçekleştirebilir.

farkli-yedekleme-programi-fbackup

FBackup zip64 desteği ve 2 gb üzerinde yedekleme oluşturabilirsiniz.Standart zip dosyaları oluşturur, herhangi bir zip uyumlu programı ile erişebileceğiniz anlamına gelir.Fbackup yedekleme CRC32 kullanarak güvenli olmasını sağlamak için otomatik olarak yedekleme dosyaları test eder. FBackup herhangi bir sorun olmadan eşlenen ağ sürücüleri ve UNC yolları ile çalışır. Fbackup windows’un tüm sürümleri ile çalışır.
Yedekleme başlamak için, file menu,tools ve getting started kısmından bilgisayarınızdan yedeklemeyi yapaçağınız bölümleri seçerek başlayabilirsiniz.

FBackup en iyi özelliklerinden biri çeşitli eklentileri desteğidir. FBackup mozilla için önceden tanımlanmış yedekleme işleri yürütebilirsiniz eklentileri bir çok destekler firefox , microsoft outlook , chrome bu uygulamaların verileri yedeklemek de yeteneğine sahiptir.

İndirme sitesi:

http://www.fbackup.com/tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir