FEEM ile farklı cihazlar arasında dosya transferi yapın

0
410

FEEM Windows, Mac, Linux, Android, iOS ve Windows Phone için ücretsiz bir uygulamadır. İnternet bağlantısı gerektirmeden ve bilgisayarlar ve akıllı telefonlar dosyalar gönderebilirsiniz. Özelliği  ile cihazlar arasındaki bağlantıyı kurar “WiFi Direct” beri FEEM kullanarak dosyaları aktarmak için, Internet’e ve hatta bir WiFi ağa bağlı olması gerekmez.

FEEM ile farklı cihazlar arasında dosya transferi yapın

Eğer dosya göndermek ve almak isteyen tüm bilgisayar ve akıllı telefonlarda FEEM yüklemek başlamalısınız. Programı yükledikten sonra, FEEM açın ve uygulamanın açık diğer aygıtları göreceksiniz.

Aygıtları bağlamak için iki yol vardır. İlki ev ya da ofiste cihazlar arasında dosya transferi için bu seçenek daha kolaydır. Aynı Wi-Fi ağına aygıtları bağlayabilirsiniz. Bir Wi-Fi ağına bağlı değilseniz ancak, cihazınızdaki bir Wi-Fi erişim noktası oluşturur ve “WiFi Direct,” etkinleştirebilirsiniz, diğer cihazlar ve transfer dosyalarını bağlayabilirsiniz.

Cihazlar bağlandıktan sonra, aralarında herhangi bir dosya türünü aktarabilirsiniz. Bir cihaz seçin ve file sender butonuna tıklayın ve göndermek istediğiniz dosyayı ekleyin. Ücretli sürümünü satın almadan kullanabilirsiniz.

Genel olarak, FEEM farklı platformlar arasında dosya aktarımı için iyi bir seçenektir. Bununla beraber, telefon ve tersi akıllı telefonlar, bilgisayar dahil bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yapabilirsiniz.

Feem programını bu http://www.feem.io ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here