File finderle android telefonlardaki dosyaları kolay bulun

FileFinderAd android telefonunuza kaydedilmiş dosyaları bulmak için belki de uygulamalardan biridir. Birkaç ek seçeneklerle “normal” ya da “Hassas” arayışı yardımcı olabilir. Ücretsiz araç hem cep telefonları ve tabletleri ile uyumludur.

File finder_android_telefonlardaki_dosyaları_kolay_bulun

Harici micro SD belleğinde saklanan çeşitli klasörler, içlerinde diğer birkaç klasör varsa çok kısa sürede bulmanıza kolaylık sağlar.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir