Firefox’ta okuyucu görünümüyle site sayfalarını kopyalayın

Şu anda beta aşamasında olan firefox (Firefox 38.0.5) ile, mozilla etkin okuyucu görünümü özelliğin ilginç bir özelliğinden bahsedeceğiz. Firefox ile web sitelere sayfalarını okumak istediğinizde özellikle uzun yazılı, resim site sayfalarında adres çubuğunun sonunda açılmış kitap sayfası şeklinde üstüne gelince ”okuyucu görünümü’ne geç” mavi simgeye tıkladığınızda okuyucu görünümünde açılan web sayfasından gereksiz öğeler, metinler, reklamlar, menüler ve komut olmadan temiz görünümlü metin belgesi haline dönüşür böylece metin içeriğini okumaya odaklanabilirsiniz.

Firefox_okuyucu_gorunumuyle_site_sayfalarını_kopyalayın

Okuyucu görünümüyle ilginç bir özelliği bulunmaktadır. Okuyucu görünümüne geçerek kopyalaması münkün olmayan web site sayfalarındaki yazı resimleri çok kolay rahatlıkla kopyalayabilirsiniz.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim. Sizlerde internetkafa.com bloğunda paylaşmak istediğiniz konularda yazılarınızı veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir