Fotoğraflarda ve resimlerde istemediğiniz yerleri kaldırın

Resimlerde istemediğiniz yerleri kaldıran online web site adresleri blog sitem içinde zaman içerisinde hep verdim. Bazen bu işleri yapan programalar olsa da bu yazılımlar ustalık gerektirmektedir.  Bu işi yani resimlerimizde, fotoğraflarımızda istemediğimiz yerleri kaldırma, silme işlemi yapan sisteler çok olsa da bu siteler zamanla işi kayıt olmaya, program ve ücret ödemeye kadar kaydırırlar. Buurada verdiğim site adresleri hem resim ve fotoğraflarda istemediğin yerleri siliyor birde resimlerdekiş arka palnlarıda online olarak kaldırma işlemi yapan ücretli ve ücretisiz sitelerde bulunmaktadır.

Yine de ben sizlere bazı site adresleri geçtiğimiz zamanlarda vermiştim. Sizlere yine bir hatırlatma ile site adreslerini yine vereyim.

Fotograflarda ve resimlerde istemediginiz yerleri kaldırın

Online-image-editor.com fotoğraf ve resimlerdeki silmek istediğiniz yerleri bir çırpıda silebiliyor. Hizmeti ücretsiz. Ayrıca soyal medyadan online resim seçmenizide sağlıyor.

İkinci sitemiz burner.bonanza.com resimlerde istemediğimiz yerleri silmek için kayıt istemektedir. Fakat işini güzel yapmaktadır. Kolayca arka plan resmi kaldırma adına iyi iş çıkartır.

Editphotosforfree.com resim arka plan kaldırma için mükemmel iş yapmaktadır. Ücretisiz bir sitedir.

Arcsketch.com ücretsiz hizmet veren başka online web site adresidir.

Şimdi sıradaki sitemiz clippingmagic.com ücretli hizmet vermektedir. Ayrıca online olarak başka sitelerden resim url yapıştırıp fotoğraflardaki istemediğiniz yerleri silme imkanıda veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir