Fotoğrafların sahte olup olmadığı öğrenin

Sahte fotoğraflar oluşturmak hem de profesyonel seviye için photoshop çok ideal en iyi programdır. Photoshop aracılığıyla fotoğraflara analiz, piksel, açıların ayrıntıları, ışık ve renk ya da çok benzer bir çok hile (aldatma) yaparak çok farklı varyas hileler kullanabilirsiniz.

Sahte fotoğraf yapmak için photoshopda monta edilen fourmatch uygulaması kullanılmaktadır. Ücretli bir uygulamadır.

Fotografların sahte olup olmadıgı ogrenin

İzitru sitesi vasıtası fotoğrafları yükleyerek online sahte (montaj) olup olmadığını altı adımda yüklediğiniz fotoğrafı sahte fotoğraflar tanımak için, renkli noktaları görebilir ve otomatik olarak yapar. Bu işlemi çok kısa sürede gerçekleştirir. İzitru jpeg resimleri analizeder. Tarama sonunda resmin tüm gerekli bilgilerini fotoğrafın altına iliştirir.

Tabiki bu iş için iphone de araya girer sahte fotoğraf tanımak için ücretsiz izitru ygulaması ile tüm bu işlem daha da kolaylaşır.

Sahte fotoğrafların montaj ağının gelişmesi ile özellikle sosyal ağlarda yaygın kullanımı ve birde ticaret alanında sık sık kullanılmasına yol açmıştır. İnsanların eğilimlerin sahte olup olmadığını hem parasal açıdan ürünlerin kontrolü noktasına iyi bir araç görevi izitru yararlanılması gereken çevrim içi web sitesidir.

İmageerrorlevelanalysis siteside fotoğraf gerçekçiliği hakkında bir ip ucu ama farklı mantıkta veren başka bir site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir